Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Aicinājums 2012. gadam- nopietni attiekties pret ikgadīgiem lēmumiem


 Fils Kuks.
Katru gadu mēs pieņemama jaungada lēmumus, un katru gadu mēs aizmirstam tos līdz martam. Bet, kā būtu, ja mēs reāli izpildītu savus nodomus? Kas būtu, ja mēs patiešām varētu pie tiem noturēties?

Lai pieņemtais lēmums īstenotos, mums ir jāizpēta, kā īstenot izmaiņas mūsu dzīvēs- kā saķert to, un kā to lietot, lai tas paceltu mūsu labākā līmenī. Tāpēc, šajā gadā, pirms atmetat ar roku saviem lēmumiem, izpētīsim sarakstu tam, ko darīt, lai notiktu izmaiņas. Esmu paņēmis tos no savas grāmatas „Grūdiens!” un, domāju, ka tie palīdzēs jums 2012. gadā!

1. Saprotiet, ka nevar būt citas izvēles. Vairums lēmumu, ko izdara Jaunā gada priekšvakarā, cieš neveiksmi tāpēc, ka likmes nav pietiekami augstas. Kad tas nav svarīgi, mēs neizturamies pret rezolūcijām nopietni. Kas vajadzīgs, lai tas patiešām kļūtu priekš mums par „dzīvības un nāves” jautājumu? Papildus 5 kg, iespējams, nenozīmē daudz vairumam cilvēku, bet modelei, aktrisei vai sportistam tie varētu nogalināt karjeru. Nepieņemiet lēmumu, ja tas jums nav patiesi svarīgi.

2. Nogrieziet negatīvas attiecības. Labas attiecības iedvesmo un motivē. Sliktas attiecības izsūc no jums dzīvību un izsmērē jūs. 2012. gadā ieskaujiet sevi ar cilvēkiem, kas tic jūsu redzējumam. Atbrīvojieties no negatīviem cilvēkiem jūsu dzīvē un saejieties ar tādiem, kas tic jūsu spējām!

3. Mainiet prioritātes. Ņemiet savā kontrolē prioritātes, un jūs kontrolēsiet savu dzīvi. Mēs bieži ciešam neveiksmi tāpēc, ka nesteidzamies izlemt, kas patiešām ir svarīgi. Virzībai uz priekšu ir maza nozīme, ja tā notiek uz jūsu ģimenes vai garīgās dzīves rēķina. Izbeidziet tērēt tik daudz laika tam, kas, kā domā citi cilvēki, ir aktuāls, un tērējiet vairāk laika tam, kam patiešām  ir nozīme. 

4. Aizvāciet iznīcinošas izklaides. Aizvāciet negatīvo bagāžu no savas dzīves. Pārstājiet no jauna pārdzīvot jūsu pēdējās neveiksmes un sāciet fokusēties uz nākotni. Šķiršanās, atbrīvošana no darba, bankrots vai kāda cita stihiska nelaime jūsu pagātnē nenosaka jūsu nākotni. Kamēr jūs dzīvojat pagātnē, jūs nekad neuzzināsiet savu likteni.

Padomājiet par šīm četrām lietām, pirms jūs pieņemat lēmumu. Kad jūs zināt, kā pozicionēt sevi uz pārmaiņām, ikgadējie lēmumi kļūst mazāk nozīmīgi tāpēc, ka jūs vienmēr meklējat uzlabot savu dzīvi.

Lai jūsu laiks 2012. Gadā ir brīnišķīgs!

Tulkoja Svetlana Ņikiforova.

No krievu valodas tulkoja Inga Krūmiņa.

Avots: https://outpouring.ru/news/2012-01-19-4273

 


Komentāri (0)  |  2012-01-30 07:11  |  Skatīts: 1446x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ