Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

"Dziedināšanas Istabu" konference Rīgā no 15.- 19. februārim


 „Healing Rooms” konference ar Gordon van Veelen (Holande) piedalīšanos

Rīgā no 15. līdz 19. februārim

 


Konferences temati:                                                         

Dieva balss dzirdēšana                                                        
Kalpošana Svētā Gara vadībā
Iekšējā dziedināšana
Psiho- somatiskā dziedināšana
Svētības un lāsti
Nedievišķās dvēseliskās saites
„Healing Rooms” (Dziedināšanas Istabu) principi un prakse

Norises vietas:

Trešdien, 15. februārī un ceturtdien, 16. februārī sākums plkst.18:30
Rīgā, Kristiešu Centrā „Labā Vēsts” (Jauniešu zāle, 119. telpa), Ūnijas ielā 99

Piektdien, 17. februārī, plkst. 18:30
Sestdien, 18. un svētdien, 19. februārī, plkst. 11:00, 15:00 un 18:00
Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 8 "Studio X1" (3. stāvs, ir lifts, durvju kods- 1027A )


Papildus informācija un pieteikšanās pa tālruni Nr: 27175728 v
ai E- pastu: gaisma.j@inbox.lv

 Semināri par brīvu!
Bet tiks vākti brīvprātīgi ziedojumi.

Gaidīti visi!


https://gaismapasaulei.lv/22-dziedinasanas-istabas/
https://healingrooms.com
www.healingrooms.com


Nākamā konference ar Gordon van Veelen piedalīšanos no 3. līdz 6. jūlijam.

*   *   *   *   *

Ir iespējams pasūtīt Konferences ierakstus DVD (video) formātā:
5 disku komplekts- 12.00 LVL

1. "Dieva balss dzirdēšana" 15.- 16. februāris.
2. "Kalpošana Svētā Gara vad
ībā" 17. februāris.
3. "Psiho- somatisko slimību dziedināšana un Healing Rooms metodika un prakse" 18. februāris
4. "Lāsti vai svēt
ības un iekšējā dziedināšana" 19. februāris.
5. "Iekšējā dziedināšana un nedievišķo dvēseles saišu saraušana" 19.02.

Atsevišķs disks- 3.00 LVL
Pasūtīšana pa E- pastu:
gaisma.j@inbox.lv vai tālr. 27175728

*   *   *   *   *

21. aprīlī Pravietiska konference Rīgā Pestīšanas Armijas telpās Bruņinieku ielā 10; plkst. 11:00; 15:00; 18:00

*   *   *   *   *

"Dziedināšanas Istabu" kalpošana Rīgā sestdienās no 17:30 līdz 20:00 Lāčplēša ielā 22, 3. stāvā.Komentāri (4)  |  2012-02-08 19:49  |  Skatīts: 5062x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Baiba* - 2012-02-20 18:08
Vienkārši brīnišķīga bija konference, ticu, ka tas ir liels un svētīgs notikums Latvijai, katrs, kas bija atnācis, var to apliecināt, važas krita, saistītie tika atbrīvoti, slimie dziedināti, bēdīgie iepriecināti, sadraudzība starp dažādu p…ārliecību un denomināciju kristiešiem bija īsts brīnums, cilvēki bija sabraukuši no visas Latvijas, debesu Tēvs, paldies, ka esi ar mums un izlējis Savu mīlestību caur Savu Svēto Garu pāriplūstošā mērā! Svētīdams svētī savus uzticamos ļaudis, kuri kalpoja ar Tavu Vārdu un trenēja Dieva armiju šajās dienās, lai viņiem katram vienam ir pilnīgs Tavs nodrošinājums 100%, tāda nebeidzama gudrība, labklājība, veselība it visās dzīves jomās kāda ir Tev! Jēzus Vārdā es Tev to lūdzos, āmen.

Aivars* - 2012-02-22 19:05
Lieliska konference, paldies Dievam. Cilvēku dzīves tika pārmainītas. Mēs mācījāmies labāk pazīt Dievu un staigāt Viņa vadībā; un lai gan Gordon van Veelen ir aizbraucis, Jēzus ir ar mums un "Dziedināšanas Istabas" turpina kalpošanu Rīgā sestdienās no plkst. 18:00 - 20:00. T. Nr. 27175728

Estere* - 2012-02-25 02:30
man prieks, ka viņš liecināja par to, ko Dievs darījis caur viņu.

Estere* - 2012-03-06 19:27
Pastāstīšu liecību par saņemto no Jēzus šajā seminārā. Brālis Gordons stāstīja atklāsmi par to, cik svarīgi nekavējoties pēc dzemdībām bērniņam satikt, sajust, sasmaržot, baudīt mātes tuvumu. Bērnam uzreiz vajag tikt uzliktam un ļaut būt uz mātes miesas. Bet bieži dzīvē notiekot citādi. Bērns, labi ja uz brīdi sajūt mātes tuvumu, uzreiz, viņu aiznes lielā atstatumā, un viņam apkārt ir svešas smaržas , sveši pieskārieni, un skaņas, nevis mātes balss, smarža, pieskāriens.
Gordons stāstīja liecību, ka kādai ģimenei bijuši dvīņi, kuri vairakus mēnešus ilgi mocījās ar izsitumiem, ar alerģiju un nespēja ne dienās ne naktīs normāli gulēt. Gordonam Dievs deva atklāsmi, ka jālūdz Dievu Jēzus Kristus vārdā par to, lai Dievs dziedinātu šo pecdzemdību laiku un kad bija to darījis, tad Dievs vadīja viņu izdzīt baiļu garu. Pēc tam abi bērni pilnībā izveseļojās un varēja turpmāk labi gulēt.
Es biju to noklausījusies seminārā Rīgā un pēc dažām dienām mani uzaicināja pie sevis ciemos viena pazīstama sieviete, kuras vīrs ar dēlu bija aizbraukuši uz slimnīcu, jo dēlam bija pārāk ilga caureja, un mazā meitiņa, kas bija palikusi mājās ar mammu arī jutās ne pilnīgi labi. piedāvāju sievietei aizbraukt palīdzēt, ja ko vajag. viņa padomāja un aicināja mani atbraukt. mēs viena otru stiprinājām Kristū, Kristus miers bija nolaidies pār mani, es jutu, varbūt viņa to pašu par sevi juta. Sajutu vēlāšanos viņai izstāstīt par Gordona saņemto atklāsmi un sieviete teica, ka tiešām abi berni no viņas bija uz ilgāku laiku aiznesti bijuši uzreiz kad piedzimuši. Viņa atļāva palūgt un es lūdzu Dievam dziedināt viņas meitiņu un darīju ko "sajutu"Dievs mīlestībā grib, lai es daru. ko līdzīgu kā Gordons darīja, es darīju, nesatraukdama bernu.Tad arī mājās drīz pārradās sievietes vīrs ar dēlu un arī par dēlu es varēju lūgt un atkal rīkojos kā Dieva mīlestībā Jēzus kristus vārdā sajutu darīt un tas bija nedaudz līdzīgi kā Gordons bija darījis. Pēc pus mēneša (šodien) šī sieviete man zvanīja un teica, ka abiem bērniem tiešām palicis labi. Iepriekš esot bijušas alerģijas, bet tagad vairs nav. Pateicās ma, ka es lūdzu. Visa pateicība Jēzum Kristum par viņa asinīm caur kurām mums ir sadraudzība ar Tēvu, kas mīl, atjauno, apgaismo utt.. Pateicība Dieva kalpam Gordonam, ka dalījās ar atklāsmi.(būs jāizstāsta viņam).


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ