Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Dieva ceļu izpratne caur Dieva Vārdu


 Džons Pols Džeksons
Dievs nav atdalāms no tā, ko Viņš dara. Viss, ko Viņš dara,  runā par Viņu. Katra Viņa darbība norāda uz Viņa vārdu un raksturu. Tas nozīmē, ka mēs varam skatīties uz mūsu apstākļiem, gan labiem, gan sliktiem, un gaidīt, ka ieraugām tajos daudz dziļāku jēgu.

Kāda ir Dieva sirds šajā? Ko šī situācija, vai līdzeklis šai situācijai, runā par Tēvu? Ko Viņš par sevi paziņo?

Dieva ceļu zināšana, tāpat kā Dieva izzināšana ir vēl viens solis dziļāk, kā zināšana „par” Dievu. Mums ir jāzina Viņa ceļi, tad mēs nebūsim apstākļu, kas nes mums sāpes, ne sakauti, ne nomākti.

Mēs varam darīt dažas lietas, lai paplašinātu mūsu saprašanu par to, kāpēc Dievs dara to, ko Viņš dara. Šajā rakstā es vēlos vērst uzmanību uz diviem soļiem, kokrēti: mēs varam izzināt Dieva Vārdu, un – mēs varam lūgties ar Viņa Vārdu.

Izziniet Vārdu.

Es pavadu apmēram stundu tikai Bībeles izpētē dienā. Daru to septiņas dienas nedēļā un 365 dienas gadā.

Dziļākai Dieva Vārda izzināšanai mēs nelasām to vienkārši tā- pantu pēc panta, it kā katra daļa būt kas atsevišķs. Jā, Dievs, bez šaubām, var runāt caur atsevišķiem pantiem uz mums, bet, kad mēs izzinām Dieva Vārdu kontekstā, mēs sākam izprast Viņa ceļus un sirdi daudz dziļākā līmenī.

Lai vairāk uzzinātu par Dieva ceļiem, pati labākā vieta, kur varam aiziet ir Vecās Derības vēsts. Piemēram, kā Dieva Jērs, Jēzus tiek atainots upuru pienešanas sistēmā, var atrast 2. Mozus, 3. Mozus un 4. Mozus grāmatās. Ja parakties dziļāk, tad var pat atrast norādi uz Viņu Ēdenes dārzā, kad Dievs pienesa par upuri dzīvnieku, lai pārklātu Ādama un Ievas grēku. Tēli un ēnas, kas parādīti Vecajā Derībā, ir izvērsti Jaunajā Derībā, un tie rāda mums Dieva ceļus- kāpēc Viņš dara to, ko Viņš dara.

Lūdzieties, izmantojot Viņa Vārdu.

Lielisks veids vairāk iepazīties ar Dieva prātu un sirdi- ir pārdomas lūgšanu laikā.

Piemēram, kad es lasīju Dieva Vārdu, es bieži to lasīju attiecinātu uz sevi- lūdzos ar Dieva Vārdu un tajā ielieku sevi. Tas padara vārdu daudz personīgāku priekš manis, un dod man skaidrāku ainu par to, ko dara Dievs:

- Tu esi žēlastīgs un pilns līdzcietības pret mani

- Tu esi pacietīgs un liels žēlastībā pret mani

- Tu pret mani esi laipns

- Tava žēlastība ir lielāka par mani

- Tu esi izpircis mani no pretinieku rokām

- Tu atbrīvo mani no ciešanām.

Tādi paziņojumi veic spēcīgu ietekmi un mūsu spēju redzēt Dievu tādu, kāds Viņš ir- zināt Viņa ceļus.

Kāpēc mums vajag zināt Dieva ceļus?

Kāds ir jūsu ceļojuma pa dzīvi mērķis? Vai vienkārši dzīvojat no algas līdz algai, vai dzīvojat ar atvērtām acīm un ausīm Dieva rokas kustībai un Viņa balss skaņai? Vai vēlaties redzēt Dievu savos apstākļos?

Dzīve ir viss par Dievu un Viņa ceļiem. Kad mēs sākam saprast, kāpēc Viņš dara to, ko Viņš dara, šim ceļojumam rodas jauna jēga. Mēs sākam ieraudzīt mūsu dzīvi tā, kā to redz Dievs. Kas vēl svarīgāk, mēs sākam saprast Viņa sirdi, un kad tas notiek, mēs izjūtam dzīvi pārpilnībā, par ko runāja Jēzus.

2012. gada marts.

John Paul Jackson "Stream Ministries"

No krievu valodas tulkojusi Inga Krūmiņa

https://outpouring.ru/news/2012-03-24-4652

 

 

Komentāri (2)  |  2012-03-28 06:05  |  Skatīts: 3765x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
jānis* - 2012-04-07 18:22
Lielisks veids vairāk iepazīties ar Dieva prātu un sirdi- ir pārdomas lūgšanu laikā.

man bija sapnis,kad lūdzu no sirds Viņš pajautāja vai es apzinos ko lūdzu:)

Aivars* - 2012-04-09 05:14
Āmen! Lūgšanas ir lielisks veids, kā iepazīt Dievu, un parasti mēs neapzinamies, ko lūdzam, tāpēc lūgšana ir iespēja to apzināties labāk. Paldies Dievam arī par sapņiem.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ