Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Valstības ekonomika


Riks Džoiners

Dzīves ceļš- 30.daļa.

 

Kristus Miesā aktivizējas trīs galvenie virzošie spēki. Pirmais- vienotība, kas atklāj bezprecedenta iespējas draudzei. Tie, kam ir ticība, pieķersies šīm iespējām. Bet tie, kas dzīvo bailēs, ticības vietā, tiks atstāti. Savā pēdējā vakarā uz zemes, Jēzus karsti lūdza par Savas tautas vienotību. Mēs varam būt droši, ka Dieva Dēla lūgšana nepaliks bez atbildes. Kristus Miesa ieies vienotībā.

Bendžamīns Franklins pirms Revolūcijas Amerikā pārliecināja pirmatnējās kolonijas „pievienoties vai iet bojā”. Tagad tas ir aktuāli draudzei. Kam ir ticība un pārliecība savā aicinājumā un attiecībās ar Dievu, būvē tiltus, kas savieno viņus ar citām Kristus Miesas daļām. Bet pārāk nepārliecinātie dziest. Mēs atrodamies situācijā, kur ir, vai nu nāve, vai savienošanās. Taču, šajā situācijā ir arī pozitīvā puse: „pievienojieties un dzīvosiest”! Vienotības svētības būtībā nav ierobežotas. Pat līdz tādai pakāpei, ka, lai ko jūs lūgtu Dievam, jums tiks dots.

Mēs atrodamies Daniēla grāmatas 2.nodaļas scenārijā, kad lielais tēls, kas ar sevi rāda zemes valstības, brūk, un akmens, kas norāda uz Valstību, aug un  pārvēršas kalnā, vai valdībā, un tas augs tik ilgi, līdz piepildīs visu zemi. Katrai valdībai vai impērijai galvenais ir ekonomika. Ekonomika var eksistēt bez valdības, bet otrādi nevar būt. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc zemes valstības ir izkustējušās un sākušas brukt, ir ekonomika. Ar Valstības atnākšanu, mēs varam sagaidīt nešaubīgas valstības ekonomikas parādīšanos. Kā redzam Jesajas grāmatas 9: 7, Viņa valdīšanas pieaugumam nav robežu, tas pats attiecināms arī uz Viņa ekonomiku. Valstības ekonomikai ir fondu birža, kas nevar sabrukt, bet vienmēr celsies!

Valstības ekonomikai ir veltīta lielākā Rakstu daļa, jo ekonomika pārstāv lielāko darījumu starp cilvēkiem daļu. Vieni no galvenajiem principiem, kas vada pašreizējās zemes ekonomikas, ir vara, bailes un skopums. Valstības principi ir sajaukti ar šiem galvenajiem spēkiem, tāpēc Daniēla grāmatas 2.nodaļā mēs redzam, ka lielā tēla kājas ir daļēji taisītas no dzelzs, bet daļēji no māla. Šī iemesla dēļ visskopākie cilvēki atrod sevī vietu līdzjūtībai un labdarībai. Tādā veidā, pat vispadevīgākajos redzama alkatība un citas ļaunas izpausmes. Šī dzelzs un māla sajaukuma dēļ, lielā tēla kājas var noturēties visilgāk, bet, galu galā, arī tās sabruks.

Pats galvenais Valstības ekonomikas princips ir aprakstīts Rakstos 1. Korintiešiem 13.nodaļā- tā ir mīlestība. Pats galvenais ekonomiskais princips ir mīlēt Dievu vairāk par visu un izrādīt savu mīlestību pret Viņu caur mīlestību uz Viņa tautu. Valstības ekonomika, kuras parādīšanos mēs novērosim, sevī nesaturēs sagraušanas elementus- alkatību, savtību un tieksmi kontrolēt un valdīt. Tie, kas ir iemācījušies rīkoties ar zemes resursiem, kas viņiem uzticēti, vienmēr visupirms meklēs Dieva Valstību. Un pēc tam viņiem tiks uzticēti Valstības resursi.

Kad mēs iegūsim pieeju debesu resursiem, tad to vienmēr būs pārpilnībā. Mēs to redzam, kad Dievs svētī mazā zēna pusdienas un pabaro ar tām piecus tūkstošus cilvēku, pēc tām mācekļis savāc vēl palikušo ēdienu.

Tas Kungs svētīs daudz ko no tā, kur Viņš ne mājos. Ir laiks atraisīt mūsu redzējumu aiz Viņa svētībām- Viņa klātbūtnē, kļūstot par Viņa mājvietu. Pirmo reizi Rakstos par Dieva mājošanas vietu ticis minēts, kad Jēkabs apgūlās un ieraudzīja kāpnes, kas sasniedz debesis, pa kurām kāpa augšup un nolaidās lejup, eņģeļi (sūtņi) (sk. 1. Mozus 28: 12). Tā ir pirmā atklāsme par to, kādai jābūt Dieva mājai – vietai, kur ir pieeja debesīm, kur Dieva sūtņi pastāvīgi ieiet debesīs, un pēc tam nolaižas zemē un atnes uz zemi debesu realitātes pierādījumus. Debesu Valstības varai ir ietekme uz jebkādu situāciju uz zemes, ieskaitot slimību un nabadzību.

Tie, kuri saprot Debesu redzējumu par Viņa namu, kāds tas ir aicināts būt, līdzīgi Ābrahāmam atstās savu ierasto un dosies uz vietu, kuru nekad nav zinājuši, bet uz kuru ved Dievs, un zinās, ka tas, ko viņi meklē ir pilsēta, kuru ceļ Dievs. Iespaids no šīs vīzijas viņu dzīvēs bija ievērojams. Ābrahāms, Izāks un Jēkabs bija pasakaini bagāti ar šīs pasaules lietām pat līdz tādai pakāpei, ka viņus apskauda tā laika ķēniņi. Pat ja viņiem bija pietiekami līdzekļi, lai uzceltu visskaistākās pilis, viņi bija apmierināti dzīvot teltīs. Kāpēc? Viņi bija tik ļoti pārņemti ar Debesu redzējumu, ka visi zemes mājokļi salīdzinoši bija garlaicīgi.

Vai jums ir šī vīzija? Ir tikai viena pamata prasība, lai to iegūtu- vēlēties Kungu, lai iegūtu šo Debesu celtni  vairāk nekā vēlēties jūsu paša māju. Tas ir rezultāts tam, ka mīlat Viņu pār visām lietām.

Rick Joyner „MorningStar Ministries” president.

Avots: www.outpouring.ru

No krievu valodas tulkojusi Inga Krūmiņa

 

Komentāri (0)  |  2012-12-10 06:15  |  Skatīts: 4455x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ