Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Kāda ir tava pārliecība?


Apzinies savu identitāti.

Laipni lūdzam Marka Viktora Hansena elektroniskajā iknedēļas žurnālā, kas izveidots speciāli cilvēkiem, kas vēlas veidot labāku dzīvi sev un citiem. Esat laipni aicināti brīvi izplatīt šo numuru draugiem, ģimenei un kolēģiem.

 

Dārgie draugi!

 

Kad augām, vairumu no mums mācīja teikt patiesību. Atcerieties: „Godīgums ir vislabākā politika.” Bet laikam ejot mēs vērojām, kā pieaugušie melo un netiek pieķerti melos. Mēs uzzinājām, ka dažreiz, kad sakām patiesību, cilvēki sarūgtinās. Un tādēļ, ka vairākums cilvēku grib izvairīties no konfrontācijas un konfliktiem, mēs pārstājām visu laiku teikt patiesību. Patiesība kaut kāda veidā saka šķist par labu domu, ... kad mums bija izdevīgi to atklāt.

 

Problēma, kas saistās ar nekonsekventas patiesības teikšanu ir tāda, ka kļūst neskaidras ētikas un morāles robežas. Kad mēs pazaudējam savu ētiku un morāli, mūsu personisko patiesību, mēs pazaudējam paši sevi. Mēs pazaudējam to, kādi esam dziļi iekšienē un kļūstam par tādiem, kādiem mums jābūt, lai mēs neatšķirtos.

 

Ir laiks pārstāt raizēties par to, ko visi domās, ja teiksim savu patiesību. Ir laiks pārtraut ļaut citiem teikt, kādai jābūt mūsu patiesībai. Ir laiks uzzināt savu patiesību, kļūt par savu patiesību un atklāt citiem savu patiesību.

 

Nedēļas mācība

Atklāj savu personisko patiesību

 

Neviens jums nevar pateikt, kas jūs esat vai kam ticat, ja vien jūs to neatļaujat darīt. Protams ir vieglāk pakļauties pūlim, nekā pastāvēt par sevi brīdī, kad rodas problēmas. Daži cilvēki varbūt ir ļāvušies straumei tik ilgi, ka pat nezina, kam paši tic. Bet es jums palīdzēšu saprast, kur jūs stāvat un par ko iestājaties (skatīt nedēļas rīcības plānu zemāk).

 

Vai sākumā būs grūti teikt savu patiesību? Iespējams. Vai jūs jutīsiet lielāku respektu pret sevi? Noteikti. Tas tādēļ ka tikko būsiet iepazinuši savu patiesību, jūs nekad neatļausiet citiem to mīdīt kājām.

 

Mēs katru dienu uzņemam milzīgu informācijas daudzumu. Mums māca, ko domāt un kā dzīvot savu dzīvi pamatojoties uz to, ko vairākums uzskata par pareizu.

 

Esmu šeit, lai jums pateiktu, ka jūs neesat vairākums. Jūs esat individuāli. Ja visi uz šīs planētas domā vienādi, tas nenozīmē, ka jums jāpievienojas šim domāšanas veidam. Izlemiet kam ticēt, kāda ir jūsu personiska patiesība un pastāviet par to. Ļaujiet lai tā pārņem jūsu būtību.

 

Un atcerieties, ka sava patiesība jāizklāsta ar laipnību. Nav iemesla ieņemt aizsargpozīciju vai kļūt nejaukiem pret kādu tās dēļ. Jums tā nav jāaizstāv. Ja jūs tai ticat, tad nav iemesla izskaidrot sevi pašu. Katram ir sava personiskā patiesība. Nevienam nav jāpiekrīt jūsējai. Patiesībā tad, kad jums būs atšķirīga patiesība no pārējiem, jūs atklasiet, ka vairums cilvēku kļūs apbēdināti. Neesiet izbrīnīti, jūs nevarat kontrolēt citus cilvēkus. Bet vēl jo svarīgāk, viņi vairs nevarēs kontrolēt jūs.

 

Jūsu pārliecība nosaka jūsu rīcību un jūsu rīcība nosaka jūsu rezultātus, bet vispirms jums ir jātic.

 

Nedēļas citāts

 

Pieņem katru dienu jaunu veidolu. Tiecies pēc labākas veselības, lielākas laimes, labākas fiziskās formas, draudzības, mīlestības un lielāka lepnuma par sevi.

 

Marks Viktors

 

Nedēļas rīcības plāns

 

Noslēdzot šo nedēļu es vēlos piedāvāt jums uzdevumu, kas jāizpilda nākošās nedēļas laikā.

 

Kāda ir jūsu personiskā patiesība? Par ko jūs jūtaties droši? Varbūt jūs to pat nezināt. Tagad ir piemērots brīdis, lai to noskaidrotu.

 

Šeit ir daži piemēri, kas jums var palīdzēt, ja jūs neesat iepazinušies ar savu personisko patiesību:

 

Ø      Kāds ģimenes loceklis pasaka kaut ko negatīvu vai nepatiesu par citu ģimenes locekli. Jūs ciešat klusu un neizlabojat viņu.

Ø      Kolēģis vai priekšnieks uzņemas pateicību par jūsu padarītu darbu. Jūs neko nesakāt un nedarāt.

Ø      Kāds saviesīgā pasākumā izsaka joku, kas saistās ar rasu vai dzimumu nevienlīdzību. Jūsu vienīgā reakcija ir viegls smaids. (Jūs varētu teikt:”Mark, bet kāds tam sakars ar mani? Viņi nerunā par mani.” Jūsu personiskā patiesība nevien ietver patiesību par jums, bet arī par to, kā jūs aizstāvat tos, kuri nav klāt vai nevar iestāties par sevi.)

 

Lai veiktu šo uzdevumu, paņemiet dienasgrāmatu vai piezīmju kladi un pajautajiet sev, kādi ir jūsu uzskati; ne ASV prezidenta, ne arī jūsu mātes vai labākā drauga uzskati; par sekojošām tēmām. (Atcerieties, ka mēs runājam par JŪSU uzskatiem):

Ø      Veiksme;

Ø      Mīlestība;

Ø      Garīgums;

Ø      Karš;

Ø      Bērni;

Ø      Bezpajumtnieki;

Ø      Daba;

Ø      Politika;

Ø      Nauda;

Ø      Nabadzība;

Ø      Prieks.

 

Brīdī, kad cenšaties noskaidrot savu patiesību par šīm lietām, pieveinojiet tēmas tādā secībā, kā tās jums tiek piedāvatas. Kad kāds jums vaicā, ko jūs domājat par kādu tēmu, patiešām padomājiet par to. Ja jūs nezināt, tad nepiekrītiet citu viedoklim. Vienkārši atbildiet:”Es nezinu. Man par to jāpadomā.” Vēlāk apsēdieties un padomājiet, kāda ir jūsu patiesība par konkrēto tēmu.

 

https://www.markvictorhansen.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentāri (0)  |  2011-06-11 07:14  |  Skatīts: 2382x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ