Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Ļauj grūtībām Tev kalpot


Ļaujiet sarežģījumiem sevi mācīt, nevis pieveikt


Laipni lūdzam Marka Viktora Hansena elektroniskajā iknedēļas žurnālā, kas izveidots speciāli cilvēkiem, kas vēlas veidot labāku dzīvi sev un citiem. Esat laipni aicināti brīvi izplatīt šo numuru draugiem, ģimenei un kolēģiem.

 

 

 

Dārgais Draugs!

 

Šķēršļi ir nenovēršami. Nav veida, kā no tiem izvairīties. Vienmēr kaut kas būs jāpārvar, lai sasniegtu gribēto. Problēmam ir iemesls. Tas parādās dzīvē, lai kaut ko mācītu. Kad tās uzrodas, neizlaid no skatiena savus mērķus. Nesaki sev: ”Ko es tādu izdarīju, ka esmu šo pelnījis?” Vienkārši atzīsti problēmu esamību un uzdod sev jautājumu:”Ko šī situācija man cenšas iemācīt?”

 

Nedēļas mācība

Ļaujiet sarežģījumiem sevi mācīt, nevis pieveikt

 

Viss notiek kaut kāda iemesla dēļ. Es zinu, ka mēs visi to jau esam dzirdējuši, bet tā ir patiesība. Visumā nekas nav nejaušs. Nekas. Tāpēc, kad izveidojas sarežģītas, pat neiespējamas situācijas, mums nepieciešams pavērties apkārt un izpētīt, ko mēs darām savā dzīvē.

 

Mūžīgais Saprāts komunicē ar mums dažādos veidos. Katra persona ir unikāla ar to, kādā veidā tā saņem informāciju no visuma. Jūsu mācība var parādīties kā finanšu kritums vai veselības pasliktināšanās.

 

Es pazīstu kādu apbrīnojamu garīgo skolotāju, kura zina, ka viņai jāpārvērtē sava dzīve pēc tā, kādā stāvoklī ir viņas mašīna. Kad viņa nomaldās no sava garīgā ceļa vai pārstāj koncentrēties uz saviem mērķiem, viņas mašīna pārstāj darboties. Dīvaini, vai ne? Bet visums ir savāda un perfekta vieta.

 

Netkarīgi no tā, kādus veidolus ieņem tie, kas jūs grib pamācīt, uztveriet tos kā aicinājumu mosties. Sakoncentrējiet uzmanību, jo visums jums kaut ko cenšas pateikt.

 

Jūs nevarat gūt milzīgus panākumus, nesastopot un nepārvarot problēmas, kas prasa ārkārtīgu izaicinājumu.

 

   

Nedēļas rīcības plāns

 

Noslēdzot šo nedēļu es vēlos piedāvāt jums uzdevumu, kas jāizpilda nākošās nedēļas laikā.

 

Cik reižu jūs esat savā dzīve saskārušies ar problēmām? Vai jūs vainojāt kādu citu vai pat Dievu, kad tās parādījās? To darot jūs taču patiesībā neko netrisinājāt, vai ne?

 

Nākamreiz, kad saskarsieties ar šķēršļiem, es vēlos, lai jūs pamēģināt kaut ko jaunu. Es vēlos, lai jūs esat pateicīgi par šo situāciju. (Jā, tieši tā es teicu, es vēlos, lai jūs par to būtu pateicīgi.) Pēc tam ar pateicību pavaicājiet:”Ko šī īslaicīgā situācija vēlas man iemācīt?” Es vēlos, lai jūs pateicaties un uzdodat šo jautājumu sev dziļi sirdī un arī izsakāt skaļi katru dienu, līdz situācija beidzas.

 

Pierakstiet visu, kas šajā laikā notiek, dienasgrāmatā. Kad jūs ieņemat pateicības nostāju un atzīstat savu vēlmi ļaut Dievam sevi mācīt, tad sarežģījumi ātri vien atstāj jūsu dzīvi.

 

Tiekamies nākamnedēļ!

 

Marks Viktors Hansens


https://www.markvictorhansen.com/

Komentāri (0)  |  2011-06-23 18:50  |  Skatīts: 2137x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ