Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Healing Rooms nākošajā sezonā


  Cal Pierce


 

                                   Healing Rooms (Dziedināšanas Istabas) laikā, kas tuvojas


       Savā iepriekšējā rakstā es rakstīju par mūsu nepieciešamību sagatavoties sezonai, kura tuvojas. Pasaule ar cilvēcisko pārvaldi cieš neveiksmes. Vajadzība pēc Healing Rooms ir lielāka, kā jebkad agrāk. Healing Rooms kļūst par Patvēruma namu visā pasaulē. Mēs esam ar Valstības domāšanu, kuri esam aicināti iedibināt un izplatīt Valstību uz zemes, kāda tā ir debesīs (Mat. 6: 10). Kad Debesu Valstība ir atraisīta mūsos, viss, kas ir iespējams Valstībā, kļūst iespējams tiem, kuri ir kalpošanā. Dažās pilsētās Dziedināšanas Istabas būs vienīgā vieta, kur cilvēki var saņemt nodrošinājumu, apgādību no Valstības. Šī kalpošana ir unikāla ar to, ka mēs sagatavojam cilvēkus darīt kalpošanas darbu. Mēs veidojam vienotību ar to, ka visu konfesiju un tie, kas ir ticīgi, ir laipni aicināti apmācībās un kļūt par daļu no Valstības ģimenes, kuru sauc Healing Rooms.

    Mēs nesam dziedināšanu Dieva ļaudīm. Es nezinu nevienu citu kalpošanu vai baznīcu, kas darītu to pašu līdzīgā veidā. Es zinu, ka tā ir Dieva sirds priekš Viņa ļaudīm. Viņš vēlas, lai mēs kļūtu par Dieva ģimeni un atdusētos vienotībā (PS. 133: 1). Tā ir šīs vienotības saite, kas atraisa Dieva spēku dziedināt slimos un sirdī salauztos caur Healing Rooms visur. Mūsu visu vajadzība priekš Healing Rooms, lai  apkopotu un mestu redzējumu visur pilsētās, ir lielāka kā nekad iepriekš. Faktiski šī vajadzība būs vienmēr, jo tumsa turpina apklāt zemi. Mūsu Healing Rooms būs gaisma tumsā, patvērums, kur cilvēki var nākt.

    Turpiniet dalīties ar liecībām no savām Healing Rooms un iedrošiniet savas komandas par to, ka pilsētām tās ir vajadzīgas. Palieciet vērsti uz to, kāpēc mēs esam atrodamies kalpošanā; lai dziedinātu Dieva tautu un palīdzētu tiem atgriezties savā aicinājumu. Paturiet prātā, ka ienaidniekam tas nepatīk, un tas cenšas, lai mēs zaudētu drosmi. Palieciet vērsti uz Jēzu, un Viņš jūs stiprinās. Mūsu Healing Rooms ir Valstības darbs, kas Svētā Gara vadītas pārveido cilvēkus un pilsētas Dieva godībā.

    Ziniet, ka Mišela un es jūs mīlu. Jūs esat mūsu ģimene un mēs lūdzam par jums, lai jums būtu uzplaukums visās lietās laikā, kas tuvojas.


Cal Pierce,
Healing Rooms directorKomentāri (1)  |  2015-01-05 05:38  |  Skatīts: 4311x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Ligita* - 2015-01-05 06:37
Gada sākumā darbā palielināja slodzi un gada beigās vēlreiz - tā ka sanāca pildīt 3-kāršu slodzi.
Pēc tam, kad pastāvīgi, dienu un nakti, bija sākusi sāpēt labās rokas pirksta cīpsla, griezos pie priekšnieka ar lūgumu mazināt darba slodzi - taču atbilde bija: nē, tās sāpes tev nav no darba apjoma, tu ārpus darba esi satraumējusi.
Sapratu, ka no priekšniecības palīdzību nesaņemšu. Vienīgais, kas atliek - jāgriežas pie Dieva pēc palīdzības vēl intensīvāk.
"Healing Rooms" lūgšanu grupa par mani lūdza un lēnām Jērikas mūri sāka drupt. Nākamā dienā pēc pēdējās aizlūgšanas, darbā man pat muti nepaverot, priekšniekam "nejauši" atklājās, ka papildu darba apjoms nav sevi attaisnojis un ir pilnīgi cits veids, kā nonākt pie vēlamiem rezultātiem, nenoslogojot mani papildus. Mazinoties slodzei, arī pirksts pārstāja sāpēt. Gods un slava Dievam! Pateicos Aivaram Alksnim un lūgšanu grupai par iestāšanos aizlūgšanās par mani!- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ