Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Kristus Jēzus mācekļi


Riks Džoiners
Kristieša brīnišķīgā dzīve

Vārds nedēļai 13. daļa
2015. gada 13. nedēļa

Viens no galvenajiem māceklības aspektiem – mēs esam aicināti būt par Kristus, bet ne cilvēku, mācekļiem. Tas nenozīmē, ka mēs nemācāmies no citiem: mūsu skolotājiem, mācītājiem un pat aizbildņiem dažādās zināšanu disciplīnās un jomās. Sēdēt pie mūsu laiku lielo skolotāju un līderu kājām ir liela privilēģija, bet mēs esam aicināti kaut kam daudz lielākam, nekā tam. Mēs visi esam aicināti būt par Kristus Jēzus mācekļiem pirmajā paaudzē.

Es vairākas reizes esmu dzirdējis kādu stāstu, un arī pars esmu bijis acu liecinieks līdzīgam gadījumam. Kad es vēl biju jauns ticīgais, mēs kopā ar draugu, kas arī bija nesen atgriezies, gājām noklausīties kāda cilvēka brīnišķīgu svētrunu. Pēc tam mēs piegājām, lai viņam pateiktos. Un, cenzdamies būt pazemīgs, viņš atbildēja: «Tas neesmu es, tas ir Tas Kungs». Mans draugs kaut kā dīvaini uz viņu paskatījās un teica: «Viss nemaz nebija tik labi!»

Nu protams, ja Pats Kungs būtu sludinājis tajā vakarā, viss būtu bijis daudz labāk. Un tomēr, tas nenozīmē, ka šī cilvēka vēstījums nav derīgs vai nav no Dieva. Mēs esam Viņa miesa, un Tas Kungs māca caur Saviem mācītājiem, gana avis caur Saviem ganiem, runā caur Saviem praviešiem u.t.t. un tomēr mēs esam aicināti sekot Jēram, nevis Viņa sūtītajiem.

Mums ir jāciena un jāklausa tie, kurus Tas Kungs mums atsūta. Kad Viņš pats teica, kad ienāca Jeruzālemē: „Jūs mani vairs neredzēsiet, kamēr sauks: «slavēts, kas nāk Tā Kungs vārdā!»”. Taču Augstajā Dziesmā, grāmatā ar pravietisku metaforu par Tā Kunga attiecībām ar Viņa līgavu, meitene Sulamīte, kas ir draudzes prototips, izsaka ievērojamu un svarīgu lūgumu Augstajā Dziesmā 1:7:

”Saki man tu, mans draugs, ko tā mīl mana dvēsele, - kur tu gani savu ganāmpulku, kur tu atdusies pusdienas laikā? Lai man nebūtu velti jāklejo šurpu turpu ap tavu palīgu ganāmiem pulkiem."?” (frāzi kursīvā pievienojis tulks, jo tā ir angļu valodā, tulka piezīme.).

Līgava nebija apmierināta ar citiem ganāmpulkiem, pat ja tie bija Tā Kunga biedri. Viņai ir jābūt kopā ar Paša Kunga ganāmpulkiem. Tas nenozīmē, ka mēs nevaram būt kādā no Viņa ganu sapulcēm, bet var atrasties tādā sapulcē un tajā pat laikā tieši sekot Jēzum, mācīties no Viņa un tādā veidā pieaugt Viņā

Kad es klausos skolotājos, es ne vienkārši meklēju to, lai dzirdētu Tā Kunga vārdu, es meklēju to, lai dzirdētu Pašu Vārdu. Kungs – mans Gans un Viņš – mans Skolotājs. Jāņa evaņģēlija 10. nodaļā mums ir teikts, ka Viņa avis pazīst Viņa balsi, un seko Viņam, jo pazīst Viņa balsi, bet ne tikai Viņa cilvēku, pat pašu varenāko, balsis.

Pareizi izturēties pret mācītājiem, skolotājiem un citiem sūtītajiem, kurus Viņš ir sūtījis un tai pašā laikā attīstīt personīgās attiecības ar Kungu, mēs varēsim arvien vieglāk atbilstoši mūsu brieduma pakāpei Viņā. Nākamajā nedēļā mēs sīkāk apstāsimies pie tā, jo ļoti svarīgi ir saprast šo momentu, lai staigātu sava aicinājuma pilnībā.

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru


Komentāri (0)  |  2015-04-17 06:58  |  Skatīts: 1712x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ