Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Tā Kunga pamācība bērnu audzināšanā


 Miers ar jums visiem! (Šalom!)

Kādu laiku atpakaļ, ar Dievu apspriedām bērnu audzināšanas jautājumu. Pareizāk pat, ne apspriedām, bet Dievs nolika mani pie vietas)))  Viņš  deva man trīs punktus, ko man vajadzētu labot… Domāju tas kalpos arī jums, kā savu bērnu audzināšanā, tā arī savu garīgo bērnu pamācīšanā.

...
Komentāri (0)  |  2012-10-05 05:40  |  Skatīts: 1814x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nepieņemiet kļūdas pārāk tuvu pie sirds


Riks Džoiners
Vārds nedēļai.
Dzīves ceļš, 25. daļa.
Gandrīz katrs pravietiskais cilvēks, ko es zinu, ir paziņojis, ka 2012.gads būs „pats labākais laiks un pats sliktākais laiks”. Domāju, ka tā patiešām ir, taču domāju arī, ka šī parādība pastiprināsies ar katru gadu. Mēs ieejam visdaudzsološākajos laikos pasaules vēsturē un šis ir labākais laiks no visiem, lai staigātu kopā ar Dievu. Kā jau esmu runājis daudzas reizes, mēs dzīvojam Jesajas 60.nodaļas laikos. Mēs ieejam laikā, kad mums jāsastopas ar nopietnām problēmām Amerikā un ikvienā citā valstī. Rakstos ir vieta, ko sauc par „tiesas ieleju” (angļu variantā ir divējāda nozīme- Risinājuma/ Tiesas Ieleja). Ikvienam, kas aicināts dzīvot uz zemes šajos laikos, ir jāiziet cauri šai ielejai, bet šobrīd ir laiks noteikt savā sirdī lēmumu- ka nekad neiesim uz kompromisu ar patiesību, kas mums ir uzticēta un nekad nenovērsīsimies no Kunga, Kurš ir samaksājis tādu cenu par mūsu glābšanu. Ja paliksim uzticīgi, mēs nepazudīsim un mums ir apsolīts redzēt Viņa godību.

...
Komentāri (1)  |  2012-10-03 02:35  |  Skatīts: 2542x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Uzaicinām uz banketu 14. oktobrī


 Business Men’s Fellowship International Latvija
(Starptautiskā Lietišķo Cilvēku Apvienības)
Rīgas nodaļa ielūdz Jūs uz
...
Komentāri (0)  |  2012-10-03 01:44  |  Skatīts: 2244x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kristiešu pilsoņu karš!


 Kristīgā Baznīca šobrīd atrodas pilsoņu karā. Patīk tas jums, vai nē, bet pati spēcīgākā velna armija atrodas baznīcas IEKŠIENĒ. Daudzi kristieši neapzināti atrodas pretinieka armijā, ieklausoties ienaidnieka balsī un domājot, ka tā ir Dieva balss.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-29 07:05  |  Skatīts: 1802x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Svētība- domino efekts


 Bills Džonsons

 


Kad Dievs izvēlējās Ābrāmu un pārdēvēja viņu par Ābrahāmu, Viņš izveda viņu no kaldeju Ūras un sūtīja viņu tur, kur viņš kļūs par nācijas tēvu. Vārds „Ābrahāms” nozīmē „izcils tēvs”, „tautu tēvs” un „tēvs daudziem”. Dievs teica, ka Ābrahāms būs par svētību katrai tautai pasaulē. Pēc tam Viņš gāja vēl tālāk un teica, ka Ābrahāms būs par svētību katrai ģimenei uz planētas. Tas ir ekstraordinārs apsolījums, ka viens cilvēks var piesaistīt Dieva uzmanību līdz tādai pakāpei, kas izsauc svētību ķēdes reakciju uz zemes. Tā ir Valstības realitāte, kas ļauj katrai ģimenei uz planētas tikt aizskartai ar viena cilvēka dzīvi.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-28 20:17  |  Skatīts: 1752x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cunami atmodas vilnis tuvojas


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai.
Dzīves ceļš 24.daļa.

 

Kā jau iepriekš pieminēju „Pļaujas redzējumā”, kas tika dots man pirms 25 gadiem, es redzēju divus atmodas viļņus, kas nāk uz zemi. Pirmais bija milzīgākā, cilvēku sapulcēšanās pie Dieva, Dieva kustība vēsturē . Šis vilnis sākās divus gadus pēc tam, kad šo redzējumu saņēmu. Pie Kristus atnāca vairāk cilvēku, kā visā cilvēces vēsturē. Man tika arī parādīts attiecīgi garīgs miera periods pirms vēl lielāka Svētā Gara viļņa. Šis vilnis šobrīd tuvojas un tas būs vislielākā Dieva kustība uz zemes visā vēsturē.

...
Komentāri (4)  |  2012-09-27 03:38  |  Skatīts: 3927x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sapņi un vīzijas (1. turpinājums).


 Koletta Toāča 

Vīzijas mērķis.Kāds ir vīzijas mērķis? Izņemot to, ka jāsaņem  virziens uz Dieva gribu savā dzīvē, kas patiesībā ir mērķis ikvienai no dāvanām šajā jautājumā? Atbilde ir pavisam vienkārša; svēto pamācīšana un sagatavošana. Svēto nobriešana ticībā, cerībā un mīlestībā. Jūs to jau esat dzirdējuši agrāk. Ja esat lasījis kādu no mūsu grāmatām, vai dzirdējis kādu no mūsu mācībām, jums būtu jāzina, ka Gara auglis, kas nobriest svētajos, un viss, kas tiek radīts garīgajā sfērā, īstenojas ar ticības, cerības un mīlestības  palīdzību.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-24 04:47  |  Skatīts: 2061x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eņģeļu armijas Dievs cīnās par tevi


 Nebaidies!

Eņģeļu armijas Dievs cīnās par tevi.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-22 18:14  |  Skatīts: 2091x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Čempionu sagatavošana


 Džons Pols Džeksons

 


Kad pirmo reizi ienācu kalpošanā, biju neapmaksāts kalpotājs ļoti lielā draudzē. Vecākais mācītājs bija ļoti cienījams, un es kādu laiku domāju: ja šis cilvēks tikai pieminēs manu vārdu, mana kalpošana tiks palaista vienā brīdī.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-22 05:39  |  Skatīts: 1638x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sātana killers (slepkava)


 Mitts Džeffordss

 
Redzējums: sātana pēkšņs uzbrukums draudzēm- Kupidons kā sātana algots slepkava....
Komentāri (0)  |  2012-09-22 04:56  |  Skatīts: 2743x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.